بنا به برخی گزارش‌ها، غلامرضا منصوری، سرپرست اسبق دادسرای فرهنگ و رسانه در شهر هانوفر آلمان حضور دارد. عدالت برای ایران از تمامی کسانی که اطلاعاتی درباره این شخص دارند و به خصوص کسانی که وی شخصا یا با صدور دستورات قضایی در شکنجه و آزار فیزیکی آنان نقش داشته می‌خواهد تا با ارسال این اطلاعات، به امکان تعقیب قضایی وی در المان کمک کنند.

بنا به شهادت تعداد قابل توجهی از روزنامه‌نگاران، غلامرضا منصوری مسئول صدور احکام بازداشت برای آنان بوده است. این روزنامه‌نگاران ماه‌ها در زندان اوین و در انفرادی بازجویی شده و برای اعتراف علیه خود و دیگران تحت فشار قرار گرفته‌اند.

تلویزیون جم با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرده که چند سال پیش از اینکه سعید کریمیان، مدیر شبکه تلویزیونی جم تی‌وی در ترکیه به قتل برسد، در سال ۱۳۹۱ برادران و خواهران او به دستور غلامرضا منصوری بازداشت و مدت ها در بدترین شرایط ممکن در زندان نگه داشته بود.

عدالت برای ایران پیش از این، پرونده این ناقض حقوق بشر و به خصوص نقش او در صدور دستور هجوم به دفاتر روزنامه‌ها و بازداشت خودسرانه جمعی روزنامه‌نگاران را منتشر کرده بود که در این صفحه در دسترس است.

اگر اطلاعاتی درباره محل اقامت و یا نقش او در نقض حقوق بشر دارید با شماره زیر از طریق واتساپ با عدالت برای ایران تماس بگیرید: ۰۰۴۴۷۵۶۶۷۸۸۹۳۸